• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Burmistrz i Dyrektor GOKiS odebrali statuetki za Osobowość Roku 2017

W czwartek 15 marca 2018 roku odbyła się w Sali Warszawa Dolnośląskiego Centrum Filmowego we Wrocławiu uroczysta Gala Plebiscytu Gazety Wrocławskiej „Osobowość Roku 2017”, podczas której Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz  - w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach Paweł Grzyb - w kategorii Kultura odebrali statuetki, za zwycięstwo w konkursie powiatowym i znalezienie się na wysokich miejscach w etapie finałowym w swoich kategoriach.

Burmistrz Igor Bandrowicz wygrał etap powiatowy w kategorii - Samorządność i Społeczność Lokalna, zdobywając 472 głosy i znalazł się w 30 najlepszych na Dolnym Śląsku. Został nominowany za skuteczne pozyskiwanie i zakontraktowanie środków unijnych na realizację wielu inwestycji dla poprawy i jakości życia mieszkańców gminy oraz rozpoczęcie realizacji największego projektu dotyczącego turystyki aktywnej w historii powiatu trzebnickiego, czyli budowy Północnego Centrum Rowerowego Dolnego Śląska łączącego Wrocław z Doliną Baryczy. Etap finałowy włodarz Gminy Prusice zakończył wynikiem 539 głosów i 12. Miejsce.

Natomiast Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach Paweł Grzyb wygrał etap powiatowy w kategorii Kultura (powiat trzebnicki), zdobywając 65 głosów i znalazł się w 30 najlepszych. Został nominowany za skuteczne pozyskanie środków na przebudowę, termomodernizację i wyposażenie w sprzęt budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach oraz za rozwój oferty kulturalnej dla mieszkańców gminy Prusice „od przedszkolaka do Seniora”. Dyrektor GOKiSu etap finałowy zakończył wynikiem 257 głosów i 15 miejsce.

Foto: Gazeta Wrocławska

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera