• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Otwarcie Biedronki w Prusicach już jutro!

 Zgodnie z obietnicą wyborczą KWW Igora Bandrowicza, na początku kadencji w 2014 roku, Burmistrz Igor Bandrowicz wspólnie z radnymi z Prusic Marianem Radzikiem i Robertem Kawalcem rozpoczął szukanie inwestora chętnego do wybudowania i prowadzenia sklepu wielkopowierzchniowego w Prusicach. Poszukiwania zakończyły się sukcesem, udało się znaleźć działkę oraz inwestora. Warto dodać, że ten koncern w swojej strategii rozwoju tylko wyjątkowo inwestuje w miastach poniżej 5 tysięcy mieszkańców.

- W tym przypadku udało się nakłonić inwestora aby zainwestował w naszej gminie. Bardzo serdecznie dziękuje za pomoc przy realizacji inwestycji panu Adamowi Lacherze, Andrzejowi Podrygajło oraz radnemu powiatowemu Sławomirowi Zaretowiczowi – podkreśla włodarz Gminy. 

Dzięki dobrej współpracy z Gminą Prusice już jutro w przeddzień Świat Wielkiej Nocy będziemy mogli skorzystać z oferty sklepu Biedronka na miejscu w Prusicach, bez konieczności podróżowania do sąsiednich miast. 

- Mam nadzieje, że inwestycja w znacznym stopniu przyczyni się do podniesienia komfortu życia mieszkańców Gminy Prusice. Jest to kolejna, po salonie Claas oraz fabryce Euro-System, inwestycja sektora prywatnego, którą w niedługim czasie udało się ulokować w naszej Gminie - zaznacza Burmistrz Igor Bandrowicz 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.