• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Legitymacja Instruktora Turystyki Kwalifikowanej – Rowerowej zdobyta

W dniach 10-11 kwietnia 2018 roku w Żmigrodzie odbył się kurs na instruktora turystyki kwalifikowanej – rowerowej w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej, skierowany również dla przedstawicieli Gminy Prusice, Lidera Projektu budowy najdłuższej ścieżki rowerowej.

Samorząd prusicki na kursie reprezentowały Daniela Bacańska oraz Klaudia Tarnowska, które na zakończenie otrzymały certyfikat, zaświadczenie i legitymacje instruktorskie – instruktora turystyki kwalifikowanej – rowerowej.

Były to dwa pełne dni zdobywania wiedzy i praktyki. Otrzymana wiedza i uprawnienia znacznie podniosą jakość imprez rowerowych a zwłaszcza bezpieczeństwo uczestników rajdów i wycieczek.

Kurs został przeprowadzony przez szkoleniowców z Towarzystwa Turystów Przyrodników i Krajoznawców z Warszawy.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.