• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Regranting dla organizacji poradniczych edycja 2024

ROP grafika do promocji.png

Rozpoczął się nabór wniosków w konkursie "Regranting dla organizacji poradniczych edycja 2024". W ramach konkursu można ubiegać się o dofinansowanie od 10 000 do 20 000 złotych. O środki mogą ubiegać się organizacje poradnicze, które chcą zrealizować inicjatywy wspierające osoby potrzebujące z całego kraju. W ramach konkursu przyznamy maksymalnie 26 mikrodotacji. Nabór wniosków w konkursie trwa od 14 maja i potrwa do 13 czerwca.
 
 
Konkurs kierowany jest do uniwersyteckich poradni prawnych, diecezjalnych i parafialnych placówek poradnictwa rodzinnego oraz organizacji poradnictwa nieposiadających osobowości prawnej.
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 29 maja o godz. 16:30 w formie transmisji na żywo na profilu Klastra Innowacji Społecznych na Facebooku: facebook.com/klasterinnowacjispolecznych.
 
 
Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: grantydlaporadni.pl. <http://grantydlaporadni.pl./> Wnioski można złożyć bezpośrednio za pomocą generatora: generator.grantydlaporadni.pl/
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera