• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Skokowski Dzień Dziecka na Orliku

Dzień dziecka 2.jpeg

 

Dzień Dziecka to najpiękniejszy dzień w roku. Pełen kolorów, słodyczy, upominków, słońca i pozytywnych emocji. Tak właśnie było podczas Skokowskiego Dnia Dziecka, który odbył się 29 maja.

Dzień dziecka 1.jpeg

To była wielka impreza z ogromną pompą. Na najmłodszych czekało przedstawienie pt. „Baśniowy ambaras”, a także wiele występów artystycznych dzieci i młodzieży, którzy mogli zaprezentować swoje talenty większej publiczności, gry i zabawy, spotkanie z psem i jego przewodnikiem Czesławem Suchackim, Piana Party oraz animacje dla najmłodszych.

 

Ponadto były dmuchańce, stoiska z lodami i smakołykami oraz pysznym ciastem, grill, loteria fantowa i wozy strażackie. Na pewno każdy znalazł coś dla siebie, a do tego wszystkiego dopisały wspaniałe humory i doskonała pogoda.

 

- Dziękuję Organizatorom za przygotowanie tak wspaniałego Dnia Dziecka dla naszych Dzieciaków – mówi Burmistrz Gminy Prusice Igor Bandrowicz i dodaje: - Ogromne podziękowania należą się całej społeczności Szkoły Podstawowej w Skokowej na czele z Dyrektorem Andrzejem Grzegorzewiczem oraz Radzie Rodziców: Aleksandrze Freus, Magdalenie Napieraj, Katarzynie Werwińskiej, radnemu Arturowi Bagińskiemu oraz pani Sołtys Iwonie Kiepul.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera