• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

13. Bieg III Wież już za nami

bieg 1.jpeg

 

W niedzielę 23 czerwca 2024r, na Rynku w Prusicach odbyła się największa sportowa impreza Gminy Prusice. 13.Bieg III Wież i 1. Bieg Małego SuperBohatera przyciągnęły do serca miast tłumy mieszkańców, biegaczy i ich rodziny.

 

W tym roku odbyła się 13 edycja Biegu III Wież i po raz pierwszy najmłodsi miłośnicy biegania mogli wziąć udział w Biegu Małego Superbohatera. Na wszystkich czekały bogate pakiety sportowe, posiłki regeneracyjne, owoce i chłodne napoje. W tym roku każdy uczestnik biegu dla dorosłych i dzieci otrzymał piękny medal na mecie.

 


Na mieszkańców i bliskich biegaczy czekał ukwiecony Rynek, dmuchańce, leżaczki jak na plaży, stoiska gastronomiczne, basen z wodą i lodem.
Po biegach rozlosowano nagrody dla wszystkich uczestników, a konkurs na imię dla Lwa – Małego SuperBohatera wygrał Jakub Huzarski.

Więcej zdjęć z 1. Biegu Małego SuperBohatera

">http://

 

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i obsługę wydarzenia. Szczególne wyrazy wdzięczności kierują do strażaków ochotników, prusickich policjantów, a także harcerzy na czele z Kamilem Grzesiakiem i pracowników Urzędy Miejskiego w Prusicach.

 

podziękowania Bieg III Wież dla sponsorów.jpeg

 

Podziękowania kierowane są także dla sponsorów:

Green Road Polska

Zakład Wodociągowy Związku Gmin Bychowo

Sanko Poland oraz Selltech - Japońskie Traktorki

Ice Art – producent lodu w kostkach

Winnica 55-100

⁠Pan ma relax - barber shop w Prusicach

Kozie Sery Honoraty

Julita Lasek - Ośrodek Kształcenia kierowców

Bank Spółdzielczy w Obornikach Śląskich

 

Więcej zdjęć z biegu głównego:

">http://

 

Najlepsi z najlepszych:

">http://

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera