• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Wielka Majówka w Skokowej nadchodzi wielkimi krokami

Już w najbliższy weekend od piątku 4 maja do soboty 6 maja 2018 roku Skokowa stanie się ponownie centrum kultury, rozrywki i sportu, a to wszystko za sprawą cyklicznej imprezy znanej jako Majówka w Skokowej.

Już dzisiaj Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach Paweł Grzyb zapraszają wszystkich lubiących dobrą zabawę i rodzinną atmosferę na Majówkę do Skokowej, gdzie na Orliku na wszystkich będzie czekać szereg atrakcji sportowych, kulturalnych i muzycznych, a gwiazdami wieczoru są AKCENT Zenon Martyniuk, After Party oraz Cleo, a także na skokowskiej scenie wystąpią Diadem, Prisoners Show, Julia Jaroszewska, oraz Paxon. Na scenie wystąpią również dzieci i młodzież ze szkół Gminy Prusice.

Impreza zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie, gdyż Majówka w Skokowej, to nie tylko imprezy gwiazd wieczoru, ale szereg atrakcji sportowych i towarzyszących, w tym m.in. 8 Skokowski Bieg Przełajowy, Turniej Piłki Nożnej o "Beczkę Piwa" OPEN, Gminny Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych oraz Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice.

Będzie się działo . Więcej szczegółów na plakacie

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera