• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

FOTOWOLTAIKA - rozpoczynamy przyjmowanie wniosków

banerek fotowoltaika.jpeg

 

W związku z otrzymanym dofinansowaniem zachęcamy do udziału w projekcie oraz składania wniosków na dofinansowanie zadania polegającego na zakupie i montażu mikroinstalacji służących wytwarzaniu energii z Odnawialnych Źródeł Energii.

Pod koniec kwietnia przedstawiciele spółki Prusice PS Energetyka Odnawialna Sp. z o.o. Kamil Leśniak oraz William Buba wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Prusice Igorem Bandrowiczem podpisali w Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej umowę na realizację projektu pn.: „Projekt grantowy – wsparcie produkcji energii ze źródeł odnawialnych w Gminie Prusice, Gminie Malczyce i Gminie Oborniki Śląskie”. Dzięki realizacji projektu mieszkańcy Gminy Prusice otrzymają dotacje na montaż instalacji fotowoltaicznych w wysokości 85% poniesionych kosztów, a zamontowane panele pozwolą oszczędzić w skali roku od 1500 nawet do 3000 zł na rachunkach za energię elektryczną.

Wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Prusice zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami oraz składania wniosków w jednym egzemplarzu w Sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Prusicach od dnia 23 lipca 2018 roku (decyduje data wpływu).

Osoba odpowiedzialną za projekt jest Kamil Leśniak.

Szczegóły dot. Projektu oraz dokumenty do pobrania znajdują się w poniższych załącznikach oraz na stronie www.prusiceps.pl
 

PDFOgłoszenie o otwartym naborze wniosków o powierzenie grantów.pdf (334,78KB)
PDFWniosek o udzielenie grantu.pdf (459,50KB)
PDFZgoda na przetwarzanie danych osobowych.pdf (263,45KB)
PDFOświadczenie.pdf (250,14KB)
PDFKlauzula informacyjna - RODO.pdf (270,84KB)

PDFPREZENTACJA - Projekt grantowy - wsparcie produkcji energii ze źródeł odnawialnych.pdf (1,13MB)

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.