• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Agrorewolucje w Strupinie! Głosujemy!

jankowscy.jpeg

 

5 gospodarstw, 5 miejscowości, a tylko 3 miejsca w finale. Państwo Halina i Jarosław Jankowscy, mieszkańcy Gminy Prusice jako jedyni z terenu Dolnego Śląska, a jedni z 5 z całej Polski dotarli do półfinału konkursu Agrorewolucje!

Państwo Jankowscy znaleźli się w ścisłej piątce spośród 40 zgłoszeń. Na codzień prowadzą 70 ha gospodarstwo rolne w Stupinie przede wszystkim z pasji i zamiłowania. Ważne są dla nich przede wszystkim wartości rodzinne i natura. Poprzez udział w konkursie chcą rozwija swoje możliwości produkując zdrowe i wysokojakościowe produkty.

Warto obejrzeć film przybliżający nam sylwetki Panią Halinę i Pana Jarosława wraz ich córeczką Klaudią, jak również prezentujący zakres działań w gospodarstwie:

www.agrorewolucje.pl -> zaczynając od 4 minuty.

Agrorewolucje to program, w którym Ania i Grzegorz Bardowscy znani z programu „Rolnik szuka żony” będą zmieniać polskie gospodarstwa. To ogromna szansa dla gospodarstwa, a przede wszystkim dla rozwoju i podniesienia jakości i wydajności upraw. Finałowa trójka uczestników otrzyma nawozy dolistne, doglebowe i środki ochrony roślin o łącznej wartości 100 tys. zł.

Zachęcamy do wsparcia naszych młodych i ambitnych mieszkańców poprzez oddanie na ich gospodarstwo głosu w konkursie. Najważniejszym krokiem jest potwierdzenie oddanego głosu w otrzymanym mailu (inaczej głos będzie nieważny).

 

Głosowanie trwa do 22 lipca 2018, do godziny 24.00.
 

Jak głosować?

  1. Wejdź na stronę www.agrorewolucje.pl
  2. Zaznacz Gospodarstwo Jarosława i Halinki Jankowskich
  3. Wpisz swoje imię oraz adres mailowy
  4. Odczytaj maila i POTWIERDŹ SWÓJ GŁOS


36806982_1846978055323953_4087246249315532800_o.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera