• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Uroczyste obchody Święta Policji z awansami i nagrodami

Sekretarz Miasta i Gminy Prusice Grzegorz Terebun w poniedziałek 30 lipca 2018 roku uczestniczył w uroczystych obchodach Święta Policji w Trzebnicy, podczas którego uczczono 99 rocznicę powołania Policji Państwowej przez Sejm II Rzeczypospolitej, a także wręczono awanse i nagrody za szczególne osiągnięcia, wzorową postawę i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych.

Obchody Święta Policji w Trzebnicy dla funkcjonariuszy z całego powiatu rozpoczęły się od wręczenia przez Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. dr Andrzeja Łuczyszyna aktu mianowania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Trzebnicy mł. insp. Adama Jędryszczaka. Coroczne Święto Policji to również okazja do wręczenia awansów dla funkcjonariuszy policji, a także nagród za pracę i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż Kierownik Posterunku Policji w Prusicach starszy aspirant Łukasz Anioł otrzymał awans na stopień aspiranta sztabowego. Natomiast sierżant sztabowy Tomasz Bielecki odebrał z rąk Sekretarza Miasta i Gminy Prusice Grzegorza Terebuna nagrodę pieniężną za szczególne osiągnięcia, wzorową postawę i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych.
 

IMG_6916.jpeg

Sekretarz Grzegorz Terebun podczas uroczystych obchodów Święta Policji wręczył nagrodę sierż. sztab. Tomaszowi Bieleckiemu.
 

święto policji 1-01.jpeg

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera