• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Otwarcie kolorowego zakątka Wieżogród za nami!

W niedzielę, 19 sierpnia 2018 r., Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz wraz z ks. Adamem Błaszczykiem, Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach - Pawłem Grzybem, Radnymi Rady Miasta i Gminy Prusice - Robertem Kawalcem, Michałem Syrnikiem i Józefem Gruchałą oraz dziećmi i ich rodzicami wspólnie dokonali otwarcia nowego placu zabaw w Prusicach!

Na ten długo wyczekiwany moment licznie przybyli przede wszystkim mieszkańcy osiedla Północ-Południe wraz pociechami. Po części oficjalnej odbyły się gry i zabawy przygotowane przez Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach. Czekał także szereg przygotowanych atrakcji i masa urządzeń zabawowych na nowym placu zabaw.

- Całość działki została podzielona na trzy strefy – dla najmłodszych dzieci, dla tych troszkę starszych oraz strefa fitness dla dorosłych, dzięki czemu prusicki plac zabaw to kompleksowo wyposażone, komfortowe i bezpieczne miejsce – mówi Burmistrz Igor Bandrowicz, dodając – Plac zabaw zlokalizowany jest w oddali od ruchu ulicznego, posiada z zielone nasadzenia, które w przyszłości dadzą jeszcze więcej cienia, oraz małą architekturę, przeznaczony jest przede wszystkim do zabawy, wypoczynku i rekreacji. Warto tu spędzić każde popołudnie!

 
 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera